Dzīvokļu iegāde

Ja esat pieņēmis lēmumu iegādāties kādu no Namels dzīvokļiem,
tad šajā sadaļā atradīsiet informāciju par turpmākajiem soļiem
līdz jaunam mājoklim. 

Rezervācijas līguma parakstīšana
un iegādes nosacījumi

1.Rezervācijas līgums

Pirms rezervācijas līguma parakstīšanas mēs Jūs iepazīstināsim ar projekta tehnisko plānojumu, iekštelpu remontdarbu procesu un plānotajiem celtniecības termiņiem, kā arī samaksas nosacījumiem. Iepazīstināsim Jūs ar pirkuma līgumu un turpmākajiem soļiem līdz jaunā mājokļa iegādei.

2. Bankas finansējums

Ja dzīvokļa iegādei Jums ir nepieciešams bankas finansējums, tad pirms Rezervācijas līguma parakstīšanas iesakām apmeklēt bankas kredītspeciālistu un noskaidrot savas iespējas saņemt hipotekāro kredītu.  Jums ir iespēja rezervēt izvēlēto dzīvokli mutiski uz laiku līdz vienai nedēļai.

3. Pirkuma līguma parakstīšana

Ja dzīvokļa iegādei tiek izmantots kredīts, Jums ir jāpārskaita pirmā iemaksa uz Namels kontu pēc Pirkuma līguma parakstīšanas. Ja pirmā iemaksa jau veikta saskaņā ar iepriekš parakstīto Rezervācijas līgumu, šī summa tiks atskaitīta no pēdējā maksājuma. Pārējo summu saskaņā ar Darījuma konta līgumu banka pārskaita uz Namels kontu pēc pircēja īpašumtiesību reģistrācijas Zemesgrāmatā.

Ja dzīvokļa iegādei nav nepieciešams kredīts bankā, Jūs varat pārskaitīt visu pirkuma summu par dzīvokli uzreiz pēc Pirkuma līguma parakstīšanas.

 

 

4. Dzīvokļa reģistrācija Zemesgrāmatā

Jums nav jāuztraucas par dokumentu noformēšanu, jo mūsu jurists pats sagatavos līgumus, sarunās vizīti pie notāra, apmeklēs notāru kopā ar Jums un iesniegs dokumentus Zemesgrāmatā. Pēc tam informēsim Jūs par to, kad varēsiet saņemt Zemesgrāmatas apliecību.

Dzīvokļa pircējs sedz visas ar jaunā īpašuma reģistrāciju saistītās izmaksas – valsts un kancelejas nodevas, izmaksas par notāra pakalpojumiem.

Jaunais dzīvoklis ir Jūsu!

Dzīvokļa atslēgas Jūs saņemsiet pēc tam, kad dzīvoklis būs reģistrēts Zemesgrāmatā uz Jūsu vārda.